Mine siderBestill gratis infopakke

Produkter 

Skoleklasser og foreninger har siden 1988 solgt våre populære og velkjente produkter. Fortjenesten er bra, 20-23 kr/boks.
Salgsprisen er 60 kr per boks, hvilket gjør boksene lettsolgte. 

Allergiinformasjon